Євген Рєзвушкін: Є люди, які готові ризикувати всім і, навіть, життям для того, щоб держава була чесною та справедливою

Євген Рєзвушкін Є люди, які готові ризикувати всім і, навіть, життям для того, щоб держава була чесною та справедливою 1Нові часи народжують нових героїв. Фраза досить «побита», але вірна. Тому що інакше, ніж героєм, Євгена Резвушкина, лідера Одеського Автомайдана, назвати не можна. Тому що за свої майже сорок років в українській політиці мені доводилося бачити багато лідерів різного ґатунку, в тому числі й   національного масштабу, але лише деякі з них були дійсно Лідерами, які заради Ідеї, заради благополуччя людей, заради справедливості, могли пожертвувати самим головним – своїм життям.

Я навчився за ці роки розпізнавати Справжніх, бо «гниль» відчуваю відразу, проплачених «героїв» — теж. Тим більше, що вік і кількість часу, проведені в активній політиці, на Майданах і виборах, диспутах та дебатах дозволяють мені робити певні висновки.

Так от, навіть при першому погляді на Євгена Резвушкина розумієш, що перед тобою дійсно Особистість, людина сильна, розумна, дійсно віддана ідеї і, що важливо, дуже хоробра. Саме такі у всі часи творили історію у всіх країнах світу. Бо легко стати лідером, коли маєш свої банки і мільйони доларів на рахунках, високу посаду і власну армію охоронців. Але, насправді, це «дуті» лідери, хоча від них багато що залежить в нашому сьогоднішньому продажному житті. І дуже важко стати Лідером в опозиції до влади, в постійних боях та небезпеці. Коли треба ставити попереду всіх і люди бачать, хто ти є насправді та однозначно визнають в тобі Лідера.

Євген Резвушкин має вищу освіту, за спеціальністю економіст, мав власний бізнес, який підірвали «невідомі». Його ненавидять, бояться, але і поважають. Він щодня ходить по лезу ножа» , щодня ризикує, і в цій боротьбі (а точніше — війні) йому доводиться ховати свою сім’ю, щоб її не знищили фізично, втрачати свій бізнес (його фірму просто підірвали), постійно ризикувати. Він отримав поранення обличчя, коли в нього вистрілили з «травмата» – шрам залишився на все життя. А в «стрілці» з кримінальними «безпредєльщиками» від кулі його вберегла тільки осічка пістолета. Його намагалися ізолювати у в’язниці, але не змогли…

Боротьба з Системою у всі часи була дуже складна і небезпечна. Щоб змінити її, треба зробити так, щоб на чолі стали ті, хто не тільки зможе повести за собою людей, але й не побоїться за це віддати своє життя. Таких дуже мало, але саме такі роблять Історію. Саме такі з дерев’яними щитами проти снайпер -ських гвинтівок «Беркута»перемогли на Майдані свавілля Януковича, саме такі, майже беззбройні, зупинили проросійську сепаратистську навалу в зоні АТО …

Майдани, боротьба з сепаратизмом і наркопритонами, коррумпироваными судами і чиновниками, протести, боротьба з корупцією на митниці і сотні спалених шин, волонтерство – це все Євген Резвушкин, Автомайдан, його друзі і соратники.

Але є й інший Резвушкин. «Я був за кермом, коли в моїй машині почалися пологи, — каже Євген, згадуючи один з численних яскравих моментів діяльності Автомайдану. — Однієї з зим, одесити пам’ятають, місто перетворився в сніжне королівство з метровими заметами, закляклими людьми, зупинилася міська інфраструктура. А ми відвозили вагітну жінку в пологовий будинок, «швидка» просто не змогла пробратися туди і пологи почалися прямо в машині. Коротше, в лікарню ми привезли вже щасливе сімейство!»

І знову цитата від Резвушкина: « Є люди, які готові ризикувати всім і,навіть, життям для того, щоб держава стала чесною та справедливою для всіх, справді європейською у кращому сенсі цього слова; люди, які постійно готові щось робити. Ми в Одесі ( і не тільки) постійно прибираємо «наливайки», наркоточки, які, до речі, спільними зусиллями таки побороли. Нас підтримує багато студентів – днем вчаться, а вночі з задоволенням виїжджають і патрулюють місто. Також, ми займаємося збором допомоги для АТО, і, природно, реагуємо на звернення громадян як в Одесі та Одеській області, так і за її межами. І прості люди вдячні нам , а це дорогого коштує…

І, звичайно, я вважаю своїм моральним обов’язком допомагати нашим воїнам в зоні АТО, вже разів десять туди їздив. Мене радує бойовий дух наших хлопців там. Вони вже зрозуміли, що потрібні людям, що їм вдячні за те, що вони захищають нашу країну і зараз готові «рвати» всіх і вся.

Є такі угруповання, які грабують людей, калічать їх, труять наркотиками і алкогольним сурогатом. Ми це припиняли і будемо припиняти. Ми намагаємося не давати можливості займатися свавіллям всім, хто б там не був. А сепаратисти в Одесі і Україні в цілому повинні знати, що поки є ми – спокійного життя у них не буде. Що стосується хлопців, які намагаються розгойдати місто, область, Україну, які впевнені у своїй безкарності і думають, що у них два життя, то вони повинні розуміти, що в один прекрасний момент терпіння у людей закінчиться і їх просто «розберуть на запчастини»…

А влада Януковича мене не влаштовувала з самого першого дня. Ця влада викликала в мене відторгнення, тому що було зрозуміло, що вони до неї саме дорвалися.

Коли мене запитують підтримав би я Революцію Гідності, якби знав, чим вона закінчиться, я відповідаю – підтримав би. Чому? Бо та країна, якою вона була при режимі Януковича, це вже не країна, а рабство якесь. Будь-яка революція несе за собою якісь жертви, і якщо тільки таким шляхом ми можемо змінити країну, то, значить, треба пройти цей шлях. Але вірю, що рано чи пізно все у нас буде добре.»

Ну, що тут можна додати?.. Зрозуміло одне, що в Одеській області та Україні з’явився новий лідер, народний герой Євген Резвушкин. Ясно і те, що якби у влади були такі як Євген, то влада була б справедливою, сильною і патріотичною.

А я для себе вирішив — буду вступати в Одеський Автомайдан. Хоча б для того, щоб поважати самого себе…

Олексій Нікітін

Коли писалася ця стаття, надійшла інформація, що Євген Рєзвушкін разом із своїми побратимами – волонтерами декілька днів та ночей на власному транспорті рятували тих, хто застряг на дорогах Одещини під час стихійного лиха 7-10 січня 2017 року і, навіть, врятували жінку та іі дитину, яку у  надважкій ситуації доставили народжувати з відрізаного стихією села до пологового будинку Одеси.

«На щастя, обезбашенних у нас вистачає, — прокоментував ситуацію Євген Резвушкін.  — Не дивлячись на те, що ми їздили весь день, залишити жінку в біді ми не могли.  І якщо знадобитися — як то кажуть, «можемо повторити».

Источник: http://ananiev.org.ua/page/yevgen-ryezvushkin-ye-ljudi-jaki-gotovi-rizikuvati-vsim-i-navit-zhittjam-dlja-togo-shhob-derzhava-bula-chesnoju-ta-spravedlivoju

 

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
Категории: Новости

Добавить комментарий